Albanian Eagle Tours: Packages

+355 4 2 420 892

Paketa Pushimesh

Paketa pushimesh verore dhe dimerore!

  • Home
  • Paketa Turistike

Paketa pushimesh ne Korfuz

Paketa pushimesh ne Korfuz, hotel me sherbim all inclusive, vila, apartamente, transport vajtje - ardhje gjate gjithe veres.

257Cmimi per 1 person fillon nga

Details

Paketa Pushimesh ne Halkidiki

Oferta pushimesh All Inclusive ne Halkidiki. Duke filluar nga 4 Qershor cdo jave akomodim ne hotel 7 nete + transport vajtje/ardhje te perfshire.

189Cmimi per 1 person fillon nga:

Details

Paketa pushimesh ne Zakynthos

Pushime ne Zakynthos, akomodim ne hotel dhe transport vajtje - ardhje gjate qershorit, korrik dhe gusht. Resorte me All Inclusive per familje dhe hotele me mengjes per te rinj

144Cmimi per 1 person fillon nga

Details

Pushime ne Lefkada Parga Preveza

Vizitohet Lefkada me zonen bregdetare jonike, Parga, Preveza, Lefkada, Nidri, Shetitje me anije ne Meganisi, Shpella Papanioki, Spartohori, Maduri.

89Cmimi per 1 person fillon nga:

Details

Paketa pushimesh ne Itali

Paketa pushimesh me sherbim All Inclusive ne Itali, Kalabri, Pulia, Sicili dhe Sardenja. Paketat perfshijne akomodim ne hotel dhe biletat e tragetit Durres - Bari

325Fillon nga

Details

Paketa pushimesh ne Antalya

Paketa pushimesh me sherbim All Inclusive ne Turqi, Antalya, Kemer, Belek, Side, Lara, Alanya, gjate gjithe veres me avion charter.

287Cmimi per 1 person ne dhome dyshe

Details

Costa Brava dhe Costa Dorada - Spanje

Pushime ne Barcelona, Costa Brava dhe Costa Dorada - Spanje me sherbim All Inclusive me avion dhe autobus.

432Cmimi per 1 person fillon nga:

Details

Hotel Iberostar Bellevue 4*

Pakete pushimesh ne Hotel Iberostar Bellevue 4* ne Budva, me ose pa transport Al Inclusive service

39Cmimi per 1 person fillon nga:

Details

Vila dhe Apartamente ne Halkidiki

Pushime ne Vila, Apartamente ose dhoma me qira ne Halkidiki - Greqi.

195Fillon nga

Details

Vila dhe Apartamente ne Zakynthos

Vila dhe Apartamente me kuzhine per te gatuar ne Zakynthos, Pushimet e veres ne Greqi, Hotele, Vila, Apartamente, Studio, Resorte, plazh, det, 

1792 te rritur + 2 femije

Details


Pages